Online booking

Rezervácia

Spanorama

zahŕňa vnútorný bazén, jacuzzi, fínsku saunu a dve parné sauny, všetko s výhľadom na panorámu mesta Žilina a jeho okolia

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok

16:00 – 22:00

Sobota – Nedeľa

14:30 – 22:00

 

Cenník

Vstupné na 2 hodiny
Dospelí (od 15 r.)     20 EUR

Deti (4 – 14 r.)           10 EUR

 

Ubytovaní hostia majú na vyššie uvedené ceny 50% zľavu na vstup.

 

Možnosť zakúpenia darčekových poukazov na recepcii SPAnorama.

 

Pre viac info sa prosím obráťte na recepciu Spanorama 00421(0) 41 50 50 950 počas otváracích hodín, prípadne mailom na spanorama@holidayinn-zilina.sk.

 

VOĽNÁ PRACOVNÁ POZÍCIA

Wellness recepčná

 

Miesto práceŠportová 2, Žilina

Druh pracovného pomeruna dohodu (brigády)

Termín nástupuIhneď / Dohodou

Mzdové podmienky (brutto)od 4,5 EUR/hod.– ku hodinovej mzde prináležia všetky príplatky v zmysle Zákonníka práce a odmeny podľa dosiahnutých tržieb na oddelení Wellness

 

Informácie o výberovom konaní

Do nášho zabehnutého kolektívu hľadáme zodpovedného študenta / študentku, ktorý bude plnohodnotný člen tímu. Nutná je dochvíľnosť a spoľahlivosť.

Všetko ostatné sa dokážete hravo naučiť.

 

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 

Čo budeme od Vás požadovať:– vybavovanie požiadaviek hostí pri návšteve Wellness, Fitness area;– prijímanie telefonických rezervácií do Wellness a Fitness area;– prijímanie rezervácií na masáže, vydávanie uterákov a osušiek,

vydávanie kľúčikov od skriniek;– pravidelné vykonávanie sanitárnych prác;– evidencia permanentiek, evidencia hostí na Wellness a vo Fitness area

(tabuľky, reporty);– obsluha sáun;– pracuje sa iba v poobedných zmenách;atď.

 

Zamestnanecké výhody, benefity

 

Čo Vám vieme ponúknuť:– skúsenosť s prácou vo vyhľadávanom, modernom kongresovom hoteli;– práca v prostredí 4* hotela medzinárodnej siete hotelov IHG;– zaškolenie a podpora odborného vzdelávania;– zľavy na ubytovanie v celej sieti hotelov IHG;– možnosť využívania hotelového Wellness & Fitness zdarma;– školenia, vzdelávacie programy hradené zamestnávateľom;– pracovné oblečenie.

Požiadavky na zamestnanca

 

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Do nášho tímu vo Wellness area by sme radi prijali nového záujemcu/záujemkyňu, nakoľko doplňujeme náš pracovný kolektív.

Ak ste nadšencami HoReCa segmentu, máte chuť odborne a kariérne rásť,

neváhajte a pošlite si svoj životopis na

hr@holidayinn-zilina.sk prípadne na fom@holidayinn-zilina.sk

Do predmetu Vášho e-mailu, prosím, uveďte Wellness recepčný(á).

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov pozvaných na výberové konanie.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.